Abdurrahim Karslı konferans veriyor

30 Mayıs 2018

Merkez Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Abdurrahim Karslı, Bahçeşehir Üniversitesi tarafından düzenlenen HÜKÜMET ve LİDERLİK OKULU’nun ‘SİYASET OKULU’ programına konuk oluyor.
Birincisi 10 Ocak 2015 tarihinde gerçekleştirilen ve her hafta cumartesi günleri düzenlenen Siyaset Okulu’nun amacı farklı konukları ve farklı bakış açılarıyla katılımcılara Türkiye’nin geçmişi, şu anki yaşamı ve geleceği hakkındaki fikirlerini, içinde bulunduğu mevcut SİYASİ, İKTİSADİ ve SOSYAL durumu hakkındaki değerlendirmelerini sunma olanağı yaratmak ve bu konuları dinleyicilerle karşılıklı bir paylaşım ortamında tartışılabilir halde paylaşabilme imkanı yaratmaktır.

BAHÇEŞEHİR LOGO

Programa katılacak olan Abdurrahim Karslı, 10 Şubat 2015 tarihine kadar İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ’NDE, MEDENİ USUL HUKUKU VE İCRA İFLAS HUKUKU ANA BİLİM DALI başkanlığını yaptı. Türkiye’nin en yeni ve en donanımlı partisi olan MERKEZ PARTİ GENEL BAŞKANI PROF. DR. ABDURRAHİM KARSLI, öğrencilere SİYASET, İKTİSADİ ve SOSYAL konular hakkında bilgi verecek ve öğrencilerin sorularını yanıtlayacak.

Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet ve Liderlik Okulu tarafından düzenlenen SİYASET OKULU konulu program 21 MART 2015 CUMARTESİ GÜNÜ 10:00 — 11:15 SAATLERİ arasında gerçekleştirilecek . Bahçeşehir Üniversitesi, Beşiktaş’taki eski Devlet Güvenlik Mahkemesi binasının yanında bulunuyor.