Beşiktaş İlçe Başkanlığı Açıldı

30 Mayıs 2018

Merkez Parti Beşiktaş İlçe Başkanlığı büyük bir katılım ile açıldı. Açılışa Genel Başkan Abdurrahim Karslı, Milletvekili Ercan Cengiz, parti kurmayları ve diğer İstanbul İlçe Başkanları ve teşkilatları katıldı. Bina açılışı öncesinde Cumhuriyet anıtı yanında kurulan sahnede Beşiktaş teşkilatı tanıtıldı bundan sonra sahneye çıkan Genel Başkan Karslı halka seslendi.

Genel Başkan Prof. Dr. Abdurrahim Karslı konuşmasında çeşitli konulara değinirken, ”Hukuksuz yaşayan bir Cumhurbaşkanımız, karikatür bir Başbakanımız var. Ön teker nereye giderse, arka teker de oraya gider. Bunların başı bozuk! Yandaşlarına rant topluyorlar, yasama keyfi emir veriyor, yürütme taraftara çalışıyor ve yargı en son kılıfı hazırlıyor. 20 milyon sigortasız, 650 lira ile geçinen Bağkur, 750 lira ile geçinen SSK’lılardan, mucize yaratıp yaşamaları bekleniyor. Asgari ücretin hali ortada. Memleketi bölmek için kurulmuş bir parti AKP. Türkiye, Suriye’ye, Mısır’a çevrilmek isteniyor. İnşallah 2015 seçiminde halkımız bu müktedir AKP’yi ve suç oratağı muhalefeti top yekun tasfiye edecektir. Bu gün resmi gazetede seçime gireceğimiz yayımlandı. İsmimiz Merkez Parti, herkesi kucaklıyoruz. Sizden başka kimseyle bir alışverişimiz, anlaşmamız yok. Milletimiz için 7.7.2014’te sadece kendi imkanlarımızla kurulduk.Haziran 2015’te sizden yetki istiyoruz.” dedi.

Çiçek ve tatlı dağıtılan organizasyona halkın her kesiminden vatandaşlar katıldı. Beşiktaş esnafı ve halkı, Abdurrahim Karslı’yı dikkatle dinledi. Daha sonrasında İlçe Merkez Binasına geçildi ve burada Karslı ve kurmayları gazetecilerin ve halkın sorularını yanıtladı.