Gaziosmanpaşa’da Yerel Basınla Kahvaltı

30 Mayıs 2018

İSTANBUL – Merkez Parti İstanbul İl Başkanı Hasan Zehir, Gaziosmanpaşa’da yerel basınla kahvaltıda bir araya gelerek partisinin çalışmaları ve bulunulan nokta hakkında bilgi verdi.

Merkez Parti, Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Cevat Tavukçuoğlu’nun organize ettiği kahvaltılı basın toplantısında bölgedeki Yerel Medya’nın büyük katılımı parti yetkililerini sevindirdi. Kahvaltıda konuşan Merkez Parti İstanbul İl Başkanı Hazan Zehir, Türkiye’de ulusal basının özgür olmadığını belirterek, ’’Merkez Parti olarak projelerimizle kamuoyunun önüne çıkacağız. Varsın ulusal medya bize destek vermesin. Yerel medya bizimle beraber. Her faaliyetimizi ve çalışmamızı yerel medya kuruluşlarına bildireceğiz” dedi.

Zehir, zaman zaman bölgelerdeki yerel medya temsilcileri ile bir araya gelip halkın sorunlarını onlardan dileyip çözüm üreteceğini belirterek, ’Yerel Medya olarak sizler varsanız demokrasi var, sizler varsanız insan hakları var, sizler varsanız mazlumun sesi var demektir’ diyerek katılımcılarına teşekkür etti.