“Geleceğimizin Garantisi Merkez Parti”

30 Mayıs 2018

Sosyal İşler’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Metin Hacımustafaoğlu, Ülkemizin Yarınlarının teminatı olacak Merkez Parti ile ilgili yazı kaleme aldı.
EĞER BİR GÜÇ ÜLKEYİ ELE GEÇİRMEK İSTERSE!

Basını ele geçirir,İş dünyasını eline geçirir,Ekonomiye sızar. Devlet bunları görmez veya göremez ise,O güç meclise girecek kadroları belirler ve MECLİSTEDİR artık.
Sürekli hürriyetlerden,hak hukuk adaletten,zulumden eşitlikten demokrasiden bahseder kendisine engel olabilecek subjektif ve objektif düşmanlarını millet düşmanı gibi tanıtır, telkin eder, proje yapar değişik senaryolarla algıları alt üst eder. Propogandalar öyle yoğunlaşır ki insanlar önce kim haklı kim haksız karar veremez.sonra liderin gösterdiği hedef düşmanda, KİŞİNİN ALGILAMASI KARIŞIR propagandaya teslim olur, ötekileşir hedefi bir olan kitle biz ve onlar diye ayrışır.
Bir de itibar edilen kabul görmüş dini bir lider çıkıpta Türk dünyasını Avrupa’ya, Amerika’ya dünyaya tanıtan ”Yeni bir dünya düzeninden bahis ederek hoş görü ve diyalog ile algıları değiştirirken, ülkemizi Türkçe olimpiyatları adı altında ülkelere tanıtıp, Türk okulları açarak yabancılara istiklal marşımızı, Türkçe şarkılarımızı türkülerimizi okutarak bizi duygulandırıp, o siyasi kişiliğe destek olursa ve seçim sırasında ”MEZARLARDA YATANLAR KALKIP OYLARINI BU PARTİYE VERMELİ” derse, işte bilinçaltına ve gönüllere yerleştirme harekatı da bitmiştir.
Günahı ve vebalide onundur.
Böylece POST MODERN DARBE ve İşgal geçekleşmiş olur. Bu işgalde hepimiz suçluyuz.
Senaryoyu yazanlar hedefi alternetifsiz hale getirmek için DSP, ANAP ve DYP’yi birden buharlaştırdı, sonradan fark ettik. Sahnede tek politikası, milliyetçi kesimi küçük bir seviyede tutmakla görevli, inananlarını bir bir elemine eden, karda yürürken kart kurt seslerinden Kürtlere o ad takılmıştıra itiraz edenlere YA SEV YA TERK ET diyen, TURAN İDEALİNİN Türk Dünyasının BİRLİK VE BERABERLİK olduğunu anlatmayıp IRKİ bir davaymış gibi göstermeyi meziyet bilen Dokuz Işık Doktrinini unutmuş marjinal bir partiyle. Diğer sahnede Halkın Cumhuriyetini biz kurduk diyen Cumhuriyetin temel ilkeleri,müesseseleri yıkılırken basireti bağlı veya görmek istemeyen arada sırada başbakan baş hırsız diyen,Alevi, Suni kardeşleri kutuplaştıran iki parti.
BDP’yi saymıyorum bile o da görevini yapıyor. Esecek güçlü bir rüzgar onları bu vatana hizmet ettirecektir. Bazan haylaz çocuklar büyüyünce faydalı şeyler yapabilir.
Evet bu iki parti, iktidar partisinin zor anlardaki garantörü, teminatı, bastonu merdiveni olarak dizayn edilmiş. İlerini yapıyorlar. Biri 10, diğeri 5 seçim kaybetmiş. 11 i ve 6 yı bekliyorlar. Milletin umudundan çıkmış yerlerini koruyorlar.
TEK ÇARE BU DEVLETİN EVLATLARI,VATAN MİLLET AŞIKLARI
Anadolu’da, Sarıkamış’ta, Çanakkale’de can verenlerin torunları. Ay yıldızlı bayrağın gölgesinde huzurlu,kutsal toprak gördüğü VATANa canını borç bilen. Ezanı ahiretine garanti görenlerin, bağımsızlık aşkı ile yanan dostu düşmanı bilenlerin YÖNETİMİ.
Yeni dünya düzeni ile katledilen. Büyük orta doğu projesi ile müslüman ülkeleri paramparça yapan müslümanları teknoloji ve silah üstünlükleri ile hecüc mecüclere vahşice öldürttüren iblislere karşı verilen müdafânın imtihanı bu. Bölge devletlerini küçük devletçikler yapmaya çalışanlar, hem içte hem de dışımızda bir ateş çemberi oluşturmuştur.
KİMSESİZ HİÇ KİMSE YOKTUR.
HERKESİN VAR KİMSESİ.
KİMSESİZ KALDIM YETİİİŞ.
EYY KİMSESİZLERİN KİMSESİ…
Diyenler..
MERKEZ PARTİ KURULDU. Türkiye,Avrupa, Amerika ve Balkanlar’da teşkilatlandı. Artık VATANIN GÜNEŞİ HORASAN’DAN DOĞDU.
[quote_colored name=”” icon_quote=”no”]

SAHİPSİZ MEMLEKETİN BATMASI HAKTIR.
EĞER SEN SAHİP OLURSAN, BU VATAN BATMAYACAKTIR.
[/quote_colored]

Türk Milletinin ortak akıl ile kurduğu Bu partinin Milletimiz nezdinde karşılığı vardır.
TÜRK MİLLETİNİN FİKRİYATINI İKTİDARA TAŞIYACAĞIZ.
Devletin milletin itibarı Merkez parti ile yücelecek. İlimde, ekonomide, eğitimde, sanayide tam bağımsız Türkiye. Yönetilen değil MUKTEDİR OLAN YÖNETEN TÜRKİYE. OLMAZ MI?
Dünyada 108 element var, bu elementlerin 77 adeti dünya ekonomisini ve sanayinin temel elementleri, bakır,krom,mangan,antimuan, kobalt, kurşun, demir, bor, toryum, altın, demir, çinko gibi. Biliyormusunuz 77 elementin 73 ayrı cinsi bizim topraklarımızda ve en yüksek rezervlerde.
Neyi var neyi?
Büyük devletlerin madeni mi? Genç nüfusları mı? Su kaynakları mı?
Coğrafyaları mı?
NEYİ VAR ?…
1.Çaldıkları 2.Öldürdükleri 3.İçimizde ki HAİNLERİ var. Bölmeye ve işgale çalışıyorlar
GEÇ.
Tarım ve Hayvancılıkta dünyayı besleyebilirdik. SAMANI dahi ithal ediyoruz.
Yok ettiler ama KORKMA.
Tarım ve hayvancılık sakal gibidir.
VATANIN SAHİBİ GELİNCE DAHA BOL OLUR.
Biz kendimize YETERİZ.
Peşkeş çekilen bankalarımızı da, özelleştirilen çivimizi de, MİLLETE lazım olursa geri alırız.
Üç tarafımız deniz. Dört tarafımız düşmanla çevrili. Nasıl yani?
Tesadüf mü?
Hayır.
İç ve dış güçlerin projesi, komşularımız düşman değil.
GÜNEYDOĞU sorunu üç ayda çözülecektir. Nasıl mı?
BAKANLAR KURULUNU BÖLGEDE TOPLAMAYA BAŞLIYARAK, BAŞLARIZ.
CARİ AÇIK 2014 eylül 8 milyar 300 milyon dolar. AVM’leri milyar dolarlık kredilerle yap, faizleriyle geri öde. Yine milyar dolarlık ithalatla yabancı markaları oralarda sat. Ne kadar gelişmiş ülkeyiz, ne kadar moderniz değil mi ?
Bir tane patentli ilacın var, o da kan kesici. Birkaç marka tekstilin, marka olma yolunda olanları vergiyle, korkuyla, usulsüzlükle batır. Parası olan tüccar mı olur, sanayici mi? Ya repo yapar, ya mülk alır kiraya verir..Onlara nadiren dokunulur. Çünkü üreten değil yatan TÜRKİYE.
MERKEZ PARTİ ÖNCE İNSAN DEDİ
Saygıdan,merhametten,insanlıktan uzaklaştırılmaya çalışılan milletimiz, DEVLETİN ANALIK ŞEFKATİ ve SEVGİSİ ile yeniden tomurcuklanıp çiçek açacak. Cahilliğe, fakirliğe, sahipsizliğe, kimsesizliğe devlet var olduğu sürece sahip çıkacak. Sigorta pirimine göre değil, hastanın ihtiyacı olan tedavi uygulanacak. Değil gazinin ayağındaki protezin icra ile ayağından sökülüp alınması, ÖMRÜ YURT DIŞINDA GEÇMİŞ HİÇ BİR SİGORTASI OLMAYAN TÜRK VATANDAŞININ SAĞLIK TEMİNATI OLACAK DEVLET.
Sağcısı, solcusu, Alevi’si, Çerkez’i, Laz’ı Kürt’ü, Abaza’sı Sunni’si, Şii’si
İNANACAK Kİ, Cennete imansız girilmez.
Asıl imanın temeli de milletini, kardeşini sevmektir.
HANİ MÜSLÜMANIM DİYENLER….
HALİL İBRAHİM’İN MİLLETİ’NDENİZ DİYORDUK..
Hadi artık Kucaklaş. Bu milletin Kardeş olduğuna inan iman et. Bizim ideolojimiz, bölmek değil BÜTÜNLEŞTİRMEK.
FİKRİ HÜR VİCDANI HÜR OLUP, VİCDANSIZ ÇAĞIN VİCDANI OLACAĞIZ.
Kadına uygulanan baskı ve zulme dur diyeceğiz. Asıl güneydoğudaki FEODAL yapı ile savaşacağız. Eşya gibi başlık parası ile evlendirilen kızların acı hayatlarına dur diyeceğiz. Çocuklar okuyacak, yarının annesi olacak. Kızların şahsi itibarları kendi hür iradeleri doğrultusunda ruh bulacak.
Hani diyorduk ki CENNET ANNELERİN AYAKLARI ALTINDADIR.
Hatice annemiz iş sahibi idi.
Ayşe annemiz savaşta peygamber efendimiz yanında. Ey Kürt çocukları, size saçını süpürge eden ananız layık mı böyle bir hayata. Hani sen düştüğünde, dedenin yanında bile edebinden, seni kucağına alamamıştı.
Hani hürriyet diyordun, annenin, eşinin hürriyeti ?
Ahlak ön plana çıkacak. İnsanları kandıranlar, yalancılar, riyakarlar, ayıplı mal satanlar ikaz edilecek. Uyuşturucuya ağır cezalar gelecek.
GELECEĞİN SAHİBİ, GENÇLİK EN ÖNEMLİSİ SEN OLACAKSIN SEN.
İSTİKBALDE Kİ VATANIN SAHİBİ. VAKUR, DONANIMLI, MERHAMETLİ KENDİNE GÜVENEN, MİLLETİNE DEVLETİNE GÜVENEN.YARININ HÜRRİYET VE EGEMENLİĞİN TEMİNATI. İSTİKLAL MARŞI’NDAKİ AY YILDIZLI BAYRAĞA BU ŞAFAKLARDA SÖNMEDEN DALGALANMA GARANTİSİNİ VERECEK İMANLI GENÇLİK.
Merkez Parti geçmişle geleceği kucaklaştıracak. ÜLKEMİZİN ALEYHİNE OLAN DIŞ ANTLAŞMALAR İPTAL EDİLECEK .
İNSANIN VE KAMUNUN aleyhine her türlü kanunu iptal edecek
ÜLKEMİZİN YARINLARININ TEMİNATI OLACAK
GELECEĞİMİZİN GARANTİSİ MERKEZ PARTİ.
GELECEĞİ BERABER DİZAYN EDELİM.
YENİ DÜNYA DÜZNLERİNİ KENDİ DÜNYALARINDA KURSUNLAR.