Genel Başkan Karslı, 70 Kanalda Ortak Canlı Yayına Çıkıyor

31 Mayıs 2018

Merkez Parti Genel Başkanı Prof.Dr. Abdurrahim Karslı 70 yerel kanalın ortak canlı yayınında soruları cevaplayacak.

Yerel ve Bölgesel Televizyonlar Birliği’ne bağlı Televizyon Kanalları’nın temsilcileri ile 16 Ekim Perşembe günü saat 12.00’de Ankara Barolar Birliği’nde bir araya gelecek olan Abdurrahim Karslı, yerel basının sorunları ve ülke gündemi üzerine görüşmelerde bulunacak.

Toplantıya Martaş TV (Balıkesir), Kanal E (Elazığ), SUN TV (Konya), Gelişim TV (Rize), Kanal 60 (Tokat), Kanal 2000 (Mersin), Batman TV (Batman), Kanal 56 (Siirt), AHİ TV (Kırşehir), ORT TV (Osmaniye), Kanal 16 (Bursa), Kanal 43 (Kütahya), Karahisar TV (Afyon), NTV (Niğde), Süper TV (Tokat), Can TV (Erzincan), Şiran Ofset (Gümüşhane), Bitlis TV (Bitlis), Boztepe TV (Ordu), Kapadokya TV (Niğde), Kayın TV (Muğla ve RTF Turgutlu TV (Manisa), Kanal 33 (Mersin) katılacak.

Merkez Parti Genel Başkanı Prof.Dr. Abdurrahim Karslı saat 13.00-15.00 arasında 70 yerel kanal tarafından canlı olarak yayınlanacak ortak yayında televizyon temsilcilerinin sorularını cevaplayacak. Karslı’ya canlı yayında Hüseyin Kömür (Kanal 60 TV-Tokat), İsmail Sağlar (Kanal 2000-Mersin), Metin Gün (Batman TV), Çağatay Öner (ORT TV-Osmaniye), Hasan Özdemir (Kanal 16-Bursa), Dr.Oğuz Poyraz (Kayın TV- Muğla ve Saruhan Simsaroğlu Türkiye gündemi ve Merkez Parti’nin çalışmalarıyla ilgili sorular soracak.