Genel Başkan Karslı Sultanbeyli’de

30 Mayıs 2018

Merkez Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Abdurrahim Karslı ve 1. Bölge Milletvekili adayları, İstanbul  İl Teşkilatı yöneticileri, Sultanbeyli İlçe Başkanı ve yöneticileriyle Sultanbeylilerle buluşuyor.

İstanbul’un yeni yüzü ve günden güne gelişen ilçeleri arasında yer alan SULTANBEYLİ’ye Merkez Parti tarafından saat 14.00’da deyim yerindeyse çıkarma yapılacak.  Başta Merkez Parti Genel Başkanı Abdurrahim Karslı olmak üzere bölge Milletvekili  adayları ve diğer partililer Sultanbeyli’de  bir araya gelerek esnaf ve seyyar satıcıları ziyaret edip sorunları hakkında  bilgi alacak ve Merkez Parti programı çalışmasıyla ilgili bilgi verecek.

Genel Başkan Karslı’nın sokaktaki  vatandaşlarla da konuşacağı ve sorunlarını dinleyeceği kaydedilen Sultanbeyli  çıkarması akşamın ilerleye saatlerinde dek sürecek. Zaman zaman başta kahvehaneler ve kıraathaneler olmak üzere, halkın yoğun olarak bulunduğu Cafe, Restaurant ve Bahçelere de girip  konuşacak olan Genel  Başkan Karslı, bazı İllere ait dernekleri  de ziyaret edecek.  Başkan Karslı, SULTANBEYLİ turuna tüm  Merkez Partilileri ve İstanbulluları davet etti.