Horozoğlu “Susturulan Bir Nesil İstemiyoruz”

31 Mayıs 2018

Merkez Parti Mali ve İdari İşlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Enver Horozoğlu “İdare edenler tarafından susturulan bir nesil istemiyoruz” dedi.

Merkez Parti’nin insan odaklı bir siyaset yapacağını vurgulayan Horozoğlu “Biz iktidara geldiğimizde bu ülkenin tüm insanlarını kucaklayacağız. Ayrışmaları ortadan kaldıracağız. Bayrağın inmediği, ezanın susmadığı, vatanın bölünmediği bir siyaset oluşturacağız. Türkiye’nin tam merkezinde herkese eşit mesafede olacağız” diye konuştu.

Gençliğe önem verdiklerini de belirten Enver Horozoğlu “Gençliği siyasetin içine çekmek için çaba sarfedeceğiz. Ellerini taşın altına onlar da koyacak. Biz onlara çok önem veriyoruz. Zaten il ve ilçelerdeki yapılaşmamıza baktığınız zaman gençlerimizin sayısının ne kadar çok olduğunu görürsünüz. Biz kendisi düşünen ve karar veren bir nesil istiyoruz. İktidar tarafından susturulan bir nesil istemiyoruz. Konuşan, itiraz eden, taleplerinin peşinde koşan bir nesil istiyoruz. İşte biz bunu Merkez Parti olarak gerçekleştireceğiz” dedi.