Karslı: “İktidar Olmamız Engellenemez”

30 Mayıs 2018

Merkez Parti Genel Başkanı Prof.Dr. Abdurrahim Karslı, Osmaniye il örgütünün açılışına katılmak üzere geldiği Adana’da, teşkilatları ziyaret edip, sohbet etti ve çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Karslı, Adana İl Başkanlığını ziyareti sırasında partililere bir konuşma yaptı. Merkez Parti’nin iktidar için kurulduğunu vurgulayan Genel Başkan “Gittiğimiz her yerde bizim ne yapacağımızı soruyorlar. Adaleti tesis edeceğiz, hukuku tesis edeceğiz. Bir yanda bin odalı saraylar var, diğer yanda bir lokma ekmek uğruna madenlerde ölen emekçiler, su altında kalan insanlarımız var. Merkez Parti milletin partisi. Millet için var, milletin yapmak istediklerini yapmak için var. Şimdi sıra milletimizle kucaklaşmada. Yıl sonuna kadar 1 milyon üye hedefi koyduk. 1 milyon üyeye ulaştığımız an, iktidarımızın önünde kimse duramayacak. Türkiye’yi yeniden merkezine oturtacak, çeşitli odakların değil, milletin istediklerini gerçekleştirmek için gece gündüz demeden çalışacağız. Adana’ya iliyle, ilçeleriyle, tüm kademelerdeki görevli arkadaşlarımıza güvenimiz tam. Ben iktidarı Adana’dan görüyorum. En kısa zamanda daha geniş zaman ayırarak aranızda olmayı çok istiyorum” diye konuştu.

Daha sonra Osmaniye’ye geçen Prof. Dr. Abdurrahim Karslı’ya Merkez Parti Genel Sekreteri Yaşar Yazıcıoğlu, Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Çebi, Genel Başkan Yardımcısı Enver Horozoğlu, MYK Üyesi Eşref Aygün, Merkez Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı Nadir Mayaoğlu, Osmaniye İl Başkanı Mehmet Var’ın yanı sıra Adana İl başkanı Adil Paşa, ilçe başkanları Mahmut Hocaoğlu(Seyhan), Muhammet Yalçın(Yüreğir), Gürcan Gürsoy(Çukurova), Latif Çolaker (Sarıçam), Ersin Alyürek (Aladağ), il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.