Merkez Parti Ankara İl Başkanlığında Sıcak Mesai

30 Mayıs 2018

Merkez Parti Ankara İl Başkanlığı’ı dün gece de yoğun bir mesaiye sahne oldu. 22 Şubat’ta Ankara Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’da gerçekleştirilecek Katılım Toplantısı öncesi İl Başkanlığı’na süpriz ziyaretler kesintisiz devam etti.

Kadın Kolları Başkanı Mehlika Başar, Kadın Kolları Genel Sekreteri Gülden Pirim, Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Çebi ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ziya Kul toplantı halindeyken Merkez Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Abdurrahim Karslı Ankara İl Binasına program dışı bir ziyarette bulundu. 21.30 sıralarında Ankara İl Başkanlığı’na sık sık yaptığı ziyaretlerden birini daha gerçekleştiren Karslı, yaklaşan Katılım Toplantısıyla ilgili istişarelerde bulundu.

Merkez Parti Ankara Kurucu İl Başkanı Şirin Türkmen’in de hazır bulunduğu heyet Abdurrahim Karslı başkanlığında geç saatlere kadar süren bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantı ciddi olduğu gibi bir o kadar da renkli ve umut vaad edici idi. İl Başkanlığından çalışmalarının dur durak bilmeden devam edeceğine kimsenin şüphesi olmaması gerektiği açıklandı.