Merkez Parti’den Ankara’da gövde gösterisi

30 Mayıs 2018

Başkent Ankara, 22 Şubat 2015 Pazar günü Merkez Parti’nin gövde gösterisine sahne oldu. Pazar günü gerçekleşen katılım toplantısıyla Türkiye’nin kaderini değiştirecek olan Merkez Parti katılım toplantısı yaklaşık 5 bin kişinin iştirakıyla gerçekleşti.

Edirne’den Ardahan’a, Antalya’dan Sinop’a, Trabzon’a kadar tüm Merkez Partililer ve Merkez Partiye gönül veren ve Merkez Parti’yi kurtuluş olarak görenlerin katıldığı toplantı öncesi Merkez Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Abdurrahim Karslı, Genel Merkez binasında partisinin İl ve İlçe Başkanlarıyla bir toplantı yaptı.

Ankara, Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda Pazar günü saat 14.00’da gerçekleşen katılım toplantısı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayadı. Ankara İl Başkanı’nın açılış konuşmasından sonra Merkez Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Abdurrahim Karslı, Türk siyasetini mercek altına aldı. Merkez Parti’nin neden kurulduğunu, Türkiye’nin üzerine bir karabulut gibi çöken hukuksuzluk, haksızlık, adaletsizlik, hırsızlık ve sendecilik konularını Büyük Türk Milleti’ne anlatıp Merkez Parti’nin bir ihtiyaçtan olduğunu belirterek, Türkiye’nin, ülkenin kurtuluşu kadar geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz ‘Çocuklarımızın’ da kurtuluşu Merkez Parti iktidarıyla can bulacağının üstüne basa basa katılımcılara anlattı.