Merkez Parti’den anlamlı ziyaret

30 Mayıs 2018

Merkez Parti, İstanbul İl Başkanı Hasan Zehir ve beraberindeki bir grup partili, emekli paşalardan Necabettin Ergenekon’u evin de ziyaret ederek bir süre görüştü.

Türkiye’nin yetiştirdiği değerli komutanlarından olan Ergenekon paşa ile uzun süre görüşen ve ülkenin içinde bulunduğu durumu değerlendiren Zehir, daha sonra Merkez Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Abdurrahim Karslı’nın Türkiye’nin geleceği ile ilgili düşüncelerini anlattı. Merkez Parti’nin 1453 proje ile yola çıktığını ve Allah’ın izniyle iktidara geldiklerinde ülke için her gün yeni bir projeyi hayata geçireceklerini belirterek, ”Merkez Parti, projeleri önümüzdeki günlerde kamuoyuna anlatacak. Türkiye’nin kötü giden talihini halk gücüyle yenecektir’ dedi.

Merkez Parti İstanbul İl Başkanı Hasan Zehir, yakın tarihimize tanıklık edenlere sağlıklı ve uzun bir ömür dilerken, ”Bu insanlar Türkiye için birer canlı tarih. Onların gösterdiği yolda, işaret ettikleri hedeflere ulaşmak Merkez Parti’nin görevleri arasında bulunmaktadır. Canlı tarihlerin görüşleri ve fikirleri, Merkez Parti’nin proje çözümleri birleştiğinde Türkiye’nin yükselmesine kimse engel olamaz” diyerek çalışmalarının devam edeceğini söyledi.