Merkez Parti’nin Niğde atağı sürüyor

30 Mayıs 2018

Merkez Parti, Niğde İl Başkanı Ömer Korkmaz, deyim yerindeyse kepçe misali şehrin altını üstüne getirmiş. Korkmaz, girmedik dernek, girmedik oda, sıkmadığı esnaf eli, çalmadık kapı bırakmayarak artan temponun 7 Haziran seçimlerine kadar süreceğini söyledi.

Günün erken saaatlerinde sokağa çıkan Korkmaz, esnaf kefalet odası, elektrikçiler odası, bakkalar odası ile esnaf ziyaretini gerçekleştirerek yeni bir rekora imza attı. İçinde bulunduğumuz hafta , Niğde Valisi Necmettin Kılıç’ı ziyaret edecek olan Korkmaz, aynı gün içinde Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt’u makamında ziyaret edecek. Önümüzdeki günlerde Niğde Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Görür’ü ziyaret edecek olan Merkez Parti Niğde İl Başkanı Ömer Korkmaz, özellikle üniversite öğrencilerinin karşı karşıya bulundukları sorunları Rektör Görür’e anlatacaklarını söyledi.

Şehrin ileri gelen kişilerini ve esnafı da ziyaret eden Korkmaz, Merkez Parti programlarını ve 8 Haziran sabahı iktidar oldukları takdirde Niğde’ye getirecekleri hizmetleri bir bir anlattı. Başkan Korkmaz, hiçbir zaman hak ve hukuktan ayrılmayacaklarını ve her işlerin hukuk çerçevesi dahilinde yapılacağını sözlerine ekledi. Korkmaz, şehrin en ücra köşesine kadar gidip Niğdelilerle birebir görüşüp dertlerini ve sorunlarını dinlemeyi görev edindiklerini belirtti.