Merkez Parti’ye katılım sürüyor!

30 Mayıs 2018

Ankara – Milli Mücadele Partisi, Kayseri İl Başkanı Latif Tek, partisinden istifa ederek bir grup partili ile birlikte Merkez Parti’ye geçti. Merkez Parti’ye olan güven ve inanç günden güne ülkenin her tarafında yayıldıkça katılımlar da devam ediyor.

Milli Mücadele Partisi, Kayseri’nin saygın iş adamalarından Latif Tek ve tüm ilçe teşkilatları patilerinden istifa ettiler. Düzenlenen törenle Merkez Parti’ye katılan Tek ve arkadaşlarına parti rozeti Merkez Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Haluk Pirimoğlu tarafından bizzat takıldı.
Tek ve arkadaşlarının Merkez Parti çatısı altında birleşmeleri, Kayseri’de büyük yankı buldu. Merkez Parti’nin pazar günü Ankara, Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonunda düzenlediği katılım töreninde partiye katılan Tek ve arkadaşları Merkez Parti yönetiminde büyük bir mutluluk yaşanmasına neden oldu. Merkez Parti çatısı altına girmekten gurur duyduğunu belirten Tek, ”2002 yılından bugüne kadar il teşkilatlarında bütün görevlerde bulundum ve bu görevleri layıkıyla icra ettim. Merkez Partisine katılmamdaki en önemli faktör , vatanını bu kadar çok sahip çıkan, milletini bu kadar çok seven , duruşu ve görüşüyle düşmana korku , dosta güven veren insanlarla aynı çatı altında bulunmanın verdiği büyük onur ve gururdur. Ben ve arkadaşlarım devletimizin bekası, milletimizin refahı için partimiz bünyesinde elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Burada beni yalnız bırakmayan arkadaşlarıma dostlarıma ve bizlere yol gösteren değerli büyüklerimize ve tüm Kayseri’li hemşehrilerime ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Hepimizin gazası mübarek olsun” diyerek bundan sonraki mücadelesini Merkez Parti için vereceğini sözlerine ekledi.