Tekirdağ’da Görkemli Açılış

30 Mayıs 2018

Merkez Parti Tekirdağ İl Başkanlığı törenle açıldı. Açılışı yapan Merkez Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Abdurrahim Karslı yaptığı konuşmada hem iktidara, hem de muhalefete yüklendi ve “Türkiye’de iktidar-muhalefet koalisyonu var” dedi.

İktidarın her şeyi yanlış yaptığına, muhalefetin ise hiç sesinin çıkmadığına işaret eden Karslı “Türkiye’nin her yeri ateş çemberi gibi. Şehirlerimiz rahat değil, huzursuz. Ülkemiz teröristlerin, ajanların geçiş noktası oldu. Bu hükümet İsrail’i şımarttı, işte sonuç ortada. O İsrail bizim için kutsal sayılan Kudüs’te yapmadığını bırakmadı. Türkiye’de hukuk bitmiş, askıya alınmış durumda. Rüşvet olayları Adalet Bakanı itiraf etti, yüzde 68 artmış. İşçi hakları, tarım, hayvancılık, ticaret bitmiş. Ama bakıyorsunuz bizimkiler kendilerine saray yapıyor, keyiflerine bakıyor” diye konuştu.

Bu hükümetin dini de tahrip ettiğine dikkati çeken Abdurrahim Karslı “Biz yeni bir siyasetiz. Ahlaka, adalete, millete, insana dayalı bir partiyiz. Biz bunları ortadan kaldırmak için yola çıktık. İktidara talip bir parti olarak karşınıza çıktık. Çünkü biz siziz, sizi temsil ediyoruz. Tekirdağ’dan da destek bekliyoruz” dedi.
Merkez Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Abdurrahim Karslı ve yöneticiler Tekirdağ İl Başkanlığı ile birlikte Çorlu ve Ergene İlçe Başkanlıklarının da açılışı gerçekleştirdi…