Yeni Siyaset Merkez Parti

30 Mayıs 2018

Merkez Parti, İstanbul İl Başkanı Hasan Zehir, Trakya Bölgesindeki roman vatandaşlarımızdan aldıkları enerji, moral ve destek sayesinde partinin kısa sürede nereden nereye geldiğinin en çarpıcı örneği olarak değerlendirdiklerini söyledi.

İstanbulluları evlerine hapseden, okulların tatil olmasına neden olan, hamile kadınlarımız ile engelli vatandaşlarımızın idari izinli sayılmasına büyük etken olan beyaz esaret altında ziyaretlerini sürdüren Merkez parti İstanbul İl Başkanı Zehir’in durağı roman vatandaşlarımızdı. Trakya Bölgesindeki esmer vatandaşlarımızdan büyük bir enerji ve moral aldığını belirten Merkez Parti İstanbul İl Başkanı Hasan Zehir,’Bunca yıldır bu işin içindeyim. Aylardır Merkez Parti çatısı altında koşturuyorum. Bugüne kadar böyle olumlu ve güzel bir moral ve e pes. Roman vatandaşlarımızın durumlarını büyük bir hayranlıkla izledim’ dedi.

Zehir, yaptığı görüşme sonucu romanların Merkez Parti’ye destek vereceklerini ve Merkez Parti için çalışacaklarına dair söz verdiklerini kaydetti.