94’lük çınardan, Merkez’e ziyaret!

30 Mayıs 2018

SEYHAN – Merkez Parti Adana’da siyasi dengeleri değiştirdi. Şehrin sembol siyasetçileri tarafından mercek altına alınan Merkez Parti’ye ilgi her geçen gün artıyor. Adana’nın önemli kanaat önderlerinden Demokrat Parti Adana kurucu ilçe başkanı Remzi Zeytinli Merkez Parti seyhan Kurucu İlçe Başkanı Mahmut Hocaoğlu’nu ziyaret etti.

Demokrat Parti’nin kurulduğu 1946 yılından 1960 ihtilaline kadar Adana Merkez ilçe başkanlığı yapan Remzi Zeytinli daha sonra Adalet Partisi’nin çeşitli kademelerinde kesintisiz 60 yıl yöneticilik yaptığını hatırlatan Mahmut Hocaoğlu, ” demokrat Parti’nin Adana’daki en önemli ismi, Zeytinli Ailesi’nin çınarı, değerli büyüğümüz Sayın Remzi Zeytinli’nin ziyareti bizleri onurlandırmıştır. Güvenlerine, maneviyatımıza kattıkları güce minnettarız. Bu güvene layık olmaya çalışacağız. Büyük Türkiye davasının bayrağını layıkıyla taşımak için aldığımız bayrağın mesuliyeti gittikçe artıyor ama bu durum gücümüzü ve direncimizi de arttırıyor” dedi.

Efsane Başkan Remzi Zeytinli, Türkiye’nin çimentosunun merkez siyasette olduğunu belirterek, “Merhum Yılmaz Hocaoğlu’nun hem yeğeni hem siyasetteki varisi olan Mahmut Hocaoğlu’nu kutluyor, bundan sonraki siyasi yaşamında başarılar diliyorum. Allah memleketimizin ve bütün vatanseverlerin yardımcısı olsun” diye konuştu.