Abdurrahim Karslı: “Merkez Parti Bir Devrimdir”

30 Mayıs 2018

Merkez Parti Genel Başkanı Abdurrahim Karslı “Biz temelini tarihten alan bir hareketiz ve Merkez Parti dünyada ve Türkiye’de bir devrimdir” dedi.

Ankara İl Başkanlığı “Tanışma ve Dayanışma” gecesinde konuşan Genel Başkan Karslı “Biz bir aileyiz ve sizler de bu ailenin fertlerisiniz. Merkez Parti Türkiye’de ve dünyada bir devrimdir. Temelini tarihten alan bir harekettir. Dayandığımız nokta halk, hedefimiz de halkın menfaatidir. 1 kişiyle başlayıp bu noktaya geldik. Ben de bu ailenin bir ferdiyim ve layık olmak için çalışanım” dedi.

Dışarıdan gelecek saldırılara karşı birlik olunması gerektiğine dikkati çeken Karslı konuşmasını şöyle sürdürdü ;
“Kusurlarınızı dışarıya karşı görmezden gelin, kapatmaya çalışın. Birbirinize destek olun. Şahsi menfaatlerimizi bir tarafa koyup büyük hedeflere birlikte gideceğiz. İyi bir yoldayız ve tahrip olan değerlerimizi temizlemek için mücadele vereceğiz. Vatan güvenliği hainlere teslim edilmiş. Gençlik, aile çöküyor, hukuk bitiyor, ülke elden gidiyor. Merkez parti eşittir millet demektir. Milletimizin refahı için her şeye göğüs gereceğiz. Her türlü mücadeleyi vereceğiz.”
İktidar yolunda olduklarını da vurgulayan Merkez Parti Genel Başkanı “Bu yolda kimse ile ittifakımız, anlaşmamız olmayacak. Yolumuzu büyük bir aile ile devam edeceğiz ve iktidar olacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuşmasını tamamladı.