Büyükçekmece İlçe Başkanlığı açıldı

30 Mayıs 2018

Merkez Parti Büyükçekmece İlçe Başkanlığı, Genel Başkan Prof. Dr. Abdurrahim Karslı tarafından törenle açıldı. Karslı açılışta yaptığı konuşmada hükümete yüklendi ve “En iyi bildikleri şey, tehdit etmek” dedi.

Büyükçekmece İlçe Başkanlığının açılış törenine Genel Başkan Yardımcıları, İl ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda partili katıldı. Açılışta yaptığı konuşmada AKP hükümetini ağır bir şekilde eleştiren Genel Başkan Karslı “Yaptıkları en iyi şey tehdit. Bakın Türk Silahlı Kuvvetleri’ne operasyon yaptılar, bitirdiler. Paralel yakıştırmasıyla Emniyeti bitirdiler. Milli Eğitim perişan edildi, hukuk ve yargı sistemi çökertildi. Bu siyasal islamcılarda ahlak yok, iktidarda kalmak için her şey mübah” diye konuştu.

Haziran ayında milletten vekalet isteyeceklerini de vurgulayan Karslı “Kimse şüphe duymasın, iktidara geleceğiz. Özellikle eğitim ve öğretimi yeniden dizayn edeceğiz. Bu dönemde Tıp Fakülteleri’nden mezun olanlar iğne yapmasını bilmiyor. Hukuk Fakülteleri’nden mezun olanlar avukat oluyor, gidip icra memurlarından evrakın nasıl doldurulacağını soruyor. İşte biz iktidara geldiğimizde bunların hepsini düzene sokacağız. Çok zor bir seçim bizi bekliyor. AKP iktidarda kalırsa zaten bu son seçim olur. Bu nedenle Merkez Parti iktidar olmalıdır. Halkımız bizi iktidara taşıyacaktır” dedi.

Açılış sonrası Genel Başkan Prof. Dr. Abdurrahim Karslı, Genel Başkan Yardımcıları, il ve ilçe yöneticileri, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Hasan Zehir’in organizasyonunda Büyükçekmece ve Beylikdüzü Sivil Toplum Kuruluşları ve kanaat önderleri ile bir sohbet toplantısı yaptı.