Erzurum İl Teşkilatımız İşbaşı Yaptı

30 Mayıs 2018

Partimiz Erzurum İl Başkanlığı yönetimi düzenlenen bir toplantı ile basına tanıtıldı.
Müceldili Konağı’nda düzenlenen il yönetiminin tanıtım toplantısına Merkez Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Öcal, İl Başkanı Mustafa Yıkıcı ve İl Başkanlığı yönetim kurulu katıldı. 7 Temmuz’da kurulduklarını ve Genel Başkan Prof. Dr. Abdurrahim Karslı’nın öncülüğünde dadaşlar kadrosuyla yavaş yavaş iktidara yürüdüklerini ifade eden İl Başkanı Mustafa Yıkıcı, dışlanan insanların talepleri çerçevesinde her kesimi kucaklamayı amaç edinmiş bir siyasi parti olduklarını söyledi.

Merkez Parti İl Başkanı Mustafa Yıkıcı,”Partimiz, Türkiye’nin büyük diriliş hamlesine her şeyiyle destek veren bir fikir ve eylem ocağı olmayı hedeflemektedir.Töremizde, genlerimizde ve inancımızda olduğu gibi dostluk, kardeşlik ve birlik içinde yaşamak için toprağımızı, bayrağımız, cumhuriyetimizi korumak için yola çıktık. Herkesin fikirlerine, sorunlarına ve eleştirilerine açığız. Bu bir davettir. Tüm hemşehrilerimizi partimize davet ediyoruz.” dedi.
Merkez Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Öcal ise kısa zaman önce kurulduklarını fakat hızlı ilerleyeceklerini ve 2015’te iktidar olacaklarını belirtti.