Genel Başkan Karslı EgeTürk TV’de

30 Mayıs 2018

İSTANBUL – Merkez Parti Kurucu Genel Başkanı Prof. Dr. Abdurrahim Karslı, EGE TÜRK TV’de gündemdeki konularla ilgili eski Devlet Bakanı Aydın Tümen’in sorularını yanıtlayacak.

Merhum Bülent Ecevit’in 56’ıncı Hükümetinde en genç Devlet Bakanı olarak görev yapan Aydın Tümen’in hazırlayıp sunduğu ‘Siyasetin Merkezi’ programına konuk olan Merkez Parti Genel Başkanı Abdurrahim Karslı, Türkiye’nin içinde bulunduğu konuları masaya yatırıldığı programda tüm Ege Bölgesi’ne hitap edecek. Başkent Ankara’da son günlerde konuşulanlar hakkında EGE TÜRK TV’ye açıklamalarda bulunan Merkez Parti Genel Başkanı Karslı, 7 Haziran 2015’te yapılacak seçimlerin Türkiye için ne anlama geldiğini tartıştı.

Başkan Karslı, doların kısa zamanda önlenemeyen yükselişi, Türk Ekonomisi’nin karşı karşıya bulunduğu kriz ve son zamanlarda düşen askeri uçaklarla ilgili bilgiler verecek.

Dünyada ve Türkiye’de olup biten tüm gelişmeler Merkez Parti Genel Başkanı Abdurrahim Karslı tarafından değerlendirilip kamuoyu ile paylaşılacak. Merkez Parti Genel Başkanı Abdurrahim Karslı, 15 Mart Pazar Günü saat: 20.00’da EGE TÜRK TV ekranlarında açıklayacak. Başkan Karslı’nın açıklamalarını uydu üzerinden ya da internet linkinden canlı olarak takip edebilirsiniz.