Genel Başkan Karslı ve Eşi karanfil dağıttı

30 Mayıs 2018

Merkez Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Abdurrahim Karslı ve eşi Fatma Karslı, İstanbul 1.Bölge Milletvekili adayları, Partisinin İstanbul İl Başkanlığı ekipleri ve diğer yetkililer, Üsküdar’da esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek karanfil dağıttı.

Başkan Karslı vatandaşların sorunlara kayıtsız kalmayarak 7 Haziran seçimlerinde oylarını ona göre kullanmaları gerektiğini söyledi.

İstanbul’un önde gelen İlçeleri arasında yeralan Üsküdar’a adeta çıkartman yapan Merkez Parti Genel Başkanı Abdurrahim Karaslı, ikindi namazını kıldıktan sonra eşi Fatma Karslı ile birlikte, partisinin 1. Bölge Milletvekili adayları ve diğer partililerle Üsküdar  turuna çıktı. Deyim yerindeyse girmedikleri dükkan, kapısını çalmadıkları esnaf bırakmayan Başkan Karslı bir taraftan kendisini tanıtıp esnaftan ve sokaktaki vatandaştan oy isterken eşi Fatma Karslı da karanfil dağıttı. Esnafın ve bölge sakinlerinin sorunlarını çok iyi bildiğini ve elinden gelen tüm gayreti göstereceğini belirten Merkez Parti Genel Başkanı Karslı, ’Bugün emekli ezik durumda. Emekliler ek bir iş bulmak için kapı kapı dolaşıyor. Avrupalı emekli Türkiye’ye tatile gelirken,Türk emekli ise bir İlden bir başka İle eşini dostunu ziyarete gitmek için kara kara düşünüyor’ dedi.

PAMUK ŞEKERCİYLE SOHBET!

Merkez Parti Genel Başkanı Karslı, akşamını ilerleyen saatlerine kadar Üsküdar Bölgesi’ndeki Park ve Bahçeleri gezip zaman zaman bazı satıcılarla birlikte bankta oturup sohbet etti. Başkan Karslı’nın Üsküdar’da sohbet ettiği satıcılardan biri de Siirtli Pamuk Şeker satıcısı Lokman Demir. Demir ekmek parası kazanmak için geç saatlere kadar Pamuk Şeker sattığını belirtirken, Başkan Karslı,’Eğer el ele verirsek hakkından gelemeyeceğimiz bir güçlük yoktur. Özellikle memleketteki terörü bitirmek için birlikte hareket etmek için çalışmamız lazım’dedi. Başkan Karslı, pusetinde ağlayan bir çocuğa da Pamuk Şeker alarak susmasını sağlayarak bölgedeki çocuklara da Pamuk Şeker dağıttı. Özellikle sokaktan geçen esnafla ayak üstü sohbet edip dertlerini dinleyen Karslı,’Zamanın giderek yaklaştığını ve 7 Haziran’da seçimde büyük bir sürpriz yaşanacağını söyledi. Çok sayıda vatandaşın ise ’Bugüne kadar neredeydiniz.Neden sesiniz çıkmadı. Sizin gibi bir kurtarıcının çoktan sahaya inmesi gerekirdi’ diyerek sitemlerini dile getirdiler. Başkan Karslı, esnaf ziyaretleri, pazarcıları gezmek ve sokaktaki vatandaşlara ulaşmak için  çalışmalarına ağırlık vereceklerini ve halka parti programını anlatacakların söyledi.