Genel Başkan Prof. Abdurrahim Karslı, rehabilitasyon merkezini ziyaret etti

24 Mayıs 2018

Merkez Parti Genel Başkanı Abdurrahim Karslı, Maltepe’de bulunan Çocuk Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek Müdür Funda Gülen’den bilgi aldı.

Merkez Parti Genel Başkanı Abdurrahim Karslı, ilk olarak partisinin Maltepe İlçe binasını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Karslı, duvarda asılı olan bir yazıyı da okumadan edemedi. İlçe teşkilatı ile kısa bir durum değerlendirmesi yaptıktan sonra ilçe binasından ayrıldı.

Merkez Parti, bölge Milletvekili adayları ve ve bir grup partili ile birlikte Maltepe Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Funda Özen tarafından karşılanan Genel Başkan Abdurrahim Karslı, bahçede kendisi için hazırlanan bölüme geçti. Özürlü öğrencilerden bir tanesinin yaptığı gösteriye zaman zaman eşlik eden Genel Başkan Karslı, çocuğun söylediklerini pür dikkat dinledi. Sözleri ve gösterisinden sonra genç arkadaş, konukların alkışlarıyla bahçeden ayrıldı.KARSLI-MALTEPE-REHABİLİTASYON

Merkez Parti Genel Başkanı Abdurrahim Karslı’ya Rehabilitasyon Müdürü Funda Gülen tarafından Kampüs Bahçesinde bilgi verildi. Gülen, kaç öğrencileri olduğunu ve nasıl bakıldığı konusunda verdiği  bilgiler başta Merkez Parti Genel Başkanı Karslı olmak üzere tüm partililer can kulağıyla dinleyerek Gülen’in çalışmalarından dolayı kutladılar. Genel Başkan Karslı, daha sonra Maltepe’deki programına devam etmek için Rehabilitasyon Merkezinden ayrıldı.