Karslı “Türkiye’de AKP dönemi kapanıyor”

30 Mayıs 2018

Merkez Parti Genel Başkanı Abdurrahim Karslı, yarın gerçekleştirilecek kongre öncesinde iddialı konuştu.
Ülke genelinde teşkilatlanmayı tamamladıklarını ve Genel Kurul sonrasında seçim kampanyasını başlatacaklarını belirten Karslı; “Milletimizin gözü aydın olsun. Artık bu karanlık dönemin sonuna geldik. Yarın gerçekleştireceğimiz Genel Kurul sonrasında halkın çağrısına, davetine icabet edeceğiz ve ülkeyi karış karış dolaşıp, davamızı çığ gibi
büyüteceğiz” dedi.
Merkez Parti’nin bir arayış partisi değil, hedefleri ve temelleri olan bir iktidar yürüyüşü olduğunu vurgulayan Genel Başkan Karslı, “Her hayırlı işin bir vakti vardır. Uzun süredir bekleyip hazırlıklarını yaptığımız o vakit geldi. Yarından sonra ülkede çok şey değişecek. Yüreğinde vatan sevgisi, hak arayışı, vicdan duygusu olan herkes bu onur mücadelesinde bir araya gelecek. Bu Kuvay-i Milliye ruhu bütün ülkeye dalga dalga yayıldı. Biz bunu biliyoruz, yaşıyoruz. Bu ruhu taşıyan her görüşten vatandaşımız, iş dünyası, sanatçısı, işçisi, memuru, çiftçisi, bürokratı, hatta mevcut milletvekillerinin bir kısmı bizim bayrağımız altında buluşacak.
Türk siyasetinde karanlık bir sayfa kapanıyor; pırıl pırıl, hiç kirlenmeyecek yeni bir sayfa açılıyor. Milletimize söz veriyoruz, iktidara geldiğimizde yapılan bütün yolsuzlukların, usulsüzlüklerin hesabını soracağız ve onlardan çalınan her şeyin tekrar iadesini sağlayacağız” diye konuştu.