Konyalılardan Merkez Partiye destek

30 Mayıs 2018

Konyalılar Derneği, kısa bir süre önce Türk siyasi hayatına katılan Merkez Parti’nin il yöneticilerini ağırladı. Antalya Konyalılar Derneği Başkanı Hasan Hüseyin Cengiz, derneğin faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Kentin en önemli sivil toplum örgütleri arasında yer alan Antalya Konyalılar Derneği, Merkez Parti Antalya İl Başkanı Serkan İncetekin ve beraberindeki heyeti ağırladı. Kısa bir süre önce kurulan partileriyle ilgili bilgiler veren İncetekin, “Biz tüm kesimleri merkezde birleştirmek için yola çıktık. Partiye ciddi katılımlar oldu. 7 Haziran seçimlerinde bu rüzgarı estireceğiz. 7 Haziran seçimlerinden sonraki seçime kadar 1453 gün var. Her gün için bir proje hazırladık” dedi.

FARKLI PROJELER

Hemşehri Derneği olarak önemli bir misyonu yerine getirdiklerini ifade eden Antalya Konyalılar Derneği Başkanı Hasan Hüseyin Cengiz, bu bilinçle çalışarak farklı projelere imza attıklarını söyledi. Sivil toplum örgütü olarak bütün siyasi partilere eşit mesafede olduklarının altını çizen Cengiz, “bizim önceliğimiz kentte yaşayan hemşehrilerimize hizmet etmek, onlara sahip çıkmak ve çıkarlarını korumaktır.” dedi.