Mehlika Başar: ‘7 Haziran bizi iktidara taşıyacak’

30 Mayıs 2018


Merkez Parti Kadın Kolları Genel Başkanlığı önderliğinde Ankara İl ve İlçe Kadın Kolları her Pazartesi düzenlenen olağan Toplantısında bir araya geldi.
Seçim programı kapsamında Kadın Kollarının planları hazırlanırken, yoğun bir program önlerinde olduğu ancak bunun üstesinden gelecek güce ve yapılanmaya sahip olduklarını belirttiler.
Toplumun her kesiminden ihtiyaç sahiplerini ve kadınları ziyaret ederek çözüm üretmeye çalışan Mehlika Başar ve ekibi, Merkez Parti Kadın Kolları Genel Başkanlığı olarak Keçiören’de ev ziyaretine de katıldılar. Keçiörenli kadınları dinleyen Merkez Partili kadınlar gördükleri misafirperverlik ve samimiyet karşısında etkilendiklerini açıkladılar.

Merkez Parti Kadın Kolları Genel Başkanlığı’dan Erzurum Aşkale İlçesi Merkez Parti İlçe Başkanlığı’nın kampanyasına yardım çağrısı:

‘Merkez Parti Erzurum Aşkale ilçe başkan yardımcımız Aydın Bakır tarafından İyi niyetlerle başlatılan bu kampanyaya desteklerinizi bekliyoruz.
‘Erzurum Aşkale İlçesi Merkez Parti İlçe Başkan Yardımcımız Aydın Bakır’ın başlattığı giyim yardımı kapsamında yardımlarınızı 26 Mart 2015 Perşembe akşamına kadar Genel Merkez binamıza ulaştırmanız dahilinde Cumartesi günü topluca Erzurum’a gönderilecektir. Bu nedenle en geç cuma akşamına kadar evinizde kullanmadığınız iyi durumdaki her yaş ve guruptaki giyim eşyalarınızı Merkez Parti Genel Merkez Binamıza göndermenizi rica ederiz.

Merkez Parti Kadın Kolları Genel Başkanlığı’