Merkez Parti Çanakkale’de seçmenleriyle kucaklaştı

24 Mayıs 2018

Merkez Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Adayları Mehmet Oğuz, Balık Ayhan, Kanber İşçi ve diğer adaylar ile birlikte 19 Mayıs 2015’te Çanakkale’de, Merkez Parti Çanakkale Milletvekili adayı Gülay Kılıç’la beraber, vatandaşlarla iç içe sahil ve çarşı esnafını ziyaret ettiler.
Merkez Parti Çanakkale Milletvekili adayı Gülay Kılıç duygularını sosyal medyada şöyle açıkladı ‘Her geçen gün büyüyen Merkez Parti Memleketimizin kötü gidişatına dur diyecek bir partidir. Gücünü ve kuvvetini halkından almaktadır. Yabancı bir milletin maşası değildir. Olmayacaktır. Türkiye büyük bir ülke Türk halkı büyük bir millettir . Hiç kimsenin gücü bölüp parçalamaya yetmeyecek diktatörlük altında yaşamayı kabul etmeyecektir.AKP ve yandaşları ne kadar baskı kurarlarsa kursunlar istediklerini yaptıramayacaklardır. kendilerini korku salmıştır. korkunun ecele faydası yoktur.

Ezanlarımız okunuyorsa Cumhuriyetimizin sayesindedir. Müslüman TÜRK halkı sergilenen sahtekarlıkları görüp oyunuzu ona göre kullanırsınız Bu vatan hepimizin, geleceğimizin, çocuklarımızın, torunlarımızın.