Merkez Parti İstanbul Teşkilatı Silivri ziyaretindeydi

30 Mayıs 2018

İSTANBUL – Merkez Parti İstanbul İl Başkanı Hasan Zehir, günün 24 saatinin kendisine yetmediğini belirterek, ”Günü 24 saat olarak değil de 32 saat diye uzatmak mümkün mü?” diye sorması, kendisini takip edenler arasında gülüşmelere neden oldu.

Merkez Parti İstanbul İl Başkanı olduktan sonra gecesini gündüzüne katan ve girmedik sokak bırakmama sözünü yerine getiren Hasan Zehir, İstanbul’un uzak ama uzak olduğu kadar önemli ilçesi Silivri’yi ziyaret etti. İstanbul’un sahilleriyle ünlü ilçesi Silivri’de yoğun bir ilgi ile karşılaştığını belirten Zehir, ”Ahmet Şimşek hocamız sözleriyle bize moral verdi. Bizi bir kez daha Bayrak, Vatan ve Millet konusunda uyardı. Ahmet hoca, özellikle gençlerimize üç şeyi aşılamamız gerektiğini söyledi. Vatan, Bayrak ve Millet sevgilisi olma olmaz. Eğer siz gençlere bu üç olayı aşılarsanız önünüzde hiçbir güç duramaz” dedi.
Zehir, daha sonra Silivri’de bulunan ve göçmenlerin ağırlıkta bulundukları Manastır Göçmenleri Federasyonu Başkanı Recep Erdoğan’dan halkın ve bölgenin sorunlarını hakkında bilgi aldı. Manastır Göçmenleri tarafından büyük bir ilgi görenkarşılaşan Zehir, Manastır Göçmenlerin içinde bulundukları durumu Merkez Parti Genel Merkezi’ne ileteceklerini sözlerine ekledi.