MERKEZ PARTİ KAYITLARA BAŞLADI!

30 Mayıs 2018

Türkiye’nin yeni kurulan ve kısa sürede ülke genelinde örgütlenmeyi başararak bir ilke imza atan MERKEZ PARTİ, 7 Haziran 2015 seçimlerinde Milletvekili adayı adayı olmak isteyenlerin kayıtlarına başlandı. Merkez Parti, Seçim İşleri Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Uğur AKSÖZ, başvurular ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “07 Haziran 2015 de yapılacak Milletvekili Genel Seçimlerinde aday adayları için başvurular başlamıştır. Artık müracaatları kabul etmeye başladık.”

MERKEZ PARTİ, başvuru süresi 16 Mart 2015 Pazartesi günü saat 17:00’da sona erecektir.

Başvuru dosyaları Parti Genel Merkezinde, Genel Sekreterlikten alınabileceği gibi, İl Başkanlıklarından da temin edilebileceği belirtildi. Dosyalarda aday adaylarının yapacakları işlerin açık açık yazılı olduğunu belirten MERKEZ PARTİ yetkilileri, tamamlanan dosyaların İl Başkanlığı veya Genel Sekreterliğe 16 M ART 2015 Pazartesi günü saat 17:00’ra kadar “ ALINDI BELGESİ “ karşılığında teslim edilmesi gerektiği kaydedildi.

İlklerin partisi olan MERKEZ PARTİ, aldığı bir kararla Milletvekili aday adaylığı için başvuran ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZDAN başvuru için hiçbir ücret alınmayacağını açıkladı.