MUĞLA: MERKEZ PARTİ HUKUK ORDUSU İLE GELİYOR

30 Mayıs 2018

Muğla İl Başkanı Ersen Bağ yönetim toplantısında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

”Plajlarımızın talan edilmesinden rahatsız oluyoruz. Bununla ilgili olarak genel merkez ile görüşmelerim sürüyor biliyorsunuz ki, Genel Başkanımız Abdurrahim Karslı hukuk profesörü ve genel merkezimizde bir hukuk ordusu var. Partimiz mağdurun yanında olmak üzere hukuk gönüllüleri oluşturuyor. Plajlarımız ile ilgili konuyu kendilerine ilettim. Konuyla ilgili Muğla’ya gelerek incelemelerde bulunacaklar dedi. Muğla Merkez Parti’nin çalışmaları ile sorduğumuz soruyu cevaplayan Bağ; Merkez Parti Muğla il Başkanlığı binamızı tuttuk çok yakında genel başkanımızın katılımı ile açılışımız olacak, 5 ilçede kuruluşumuzu tamamladık, diğer ilçelerde kuruluş aşamasında bulunuyor.

Üye kayıtlarımız hızla devam ediyor. Bölge Vatandaşlarımız ile yaptığımız görüşmelerde Partimize ilginin büyük olduğunu görüyoruz. Bunu da açıklamak gerekirse vatandaşlar mevcut durumdan hoşnut değil, muhalefetinde görevini yapmadığını düşünüyor, yeni siyasetin ilk partisi olan Merkez Parti aslında bir yerde insanların bu beklentisi ile kurulmuş parti, Genel Başkanımızında dediği gibi elimizi vicdanımıza koyarak siyasete giriyoruz, dönem bu dönem artık dürüst ve ülkesini seven herkesin siyaset yapma zamanıdır.

En güzel tepkiler ise her kesimden insanların partimize katılım yapması biz sen , ben ve ötekileri ayrıştırmayan, siyasi görüşü ne olursa olsun bu ülke için tek çatı altında buluşanların partisi burada ülkenin durumundan bahsetmeyeceğim çünkü zaten halk aslında her şeyi görüyor ve bu 2015 seçiminde sandığa yansıyacak, biz siyasette ona saldıralım öne çıkalım buna çatalım rant yapalım peşinde değiliz. Muğla’ nın sorunlarını biliyoruz ve bunu seçim programlarımızda halkımızla paylaşacağız, yapılan her güzel şeyi kutluyoruz yapılmasını gerekenleri de programımıza alarak düzeltmeye çalışacağız bunun için Milletvekili adaylarımız ilerleyen süreçte halkla beraber olacak, şimdiden 3 milletvekili ben alırım 2 milletvekili ben alırım diyen partiler bu seçimde Merkez Partiyi de hesaba katmak zorunda kalacaklar halkın desteği ile buna hazırız dedi.

Ersan Bağ sözlerini Bölge vatandaşlarını Merkez partide görmek istediklerini siyasetin her zamankinden çok genç siyasetçilere de ihtiyacı olduğunu tüm gençlerimizi de Merkez Partiye davet ediyorum” diyerek bitirdi..

Muğla Duyuru:

MERKEZ PARTİ MUĞLA İL BAŞKANLIĞI SEÇİM SANDIĞINA SAHİP ÇIK KAMPANYASI BAŞLATMIŞTIR.