Sultangazi’de birlik gecesi!

30 Mayıs 2018

İSTANBUL – Son zamanlardaki değişimi ve yeni yerleşim yerlerinin belirlenmesi ile bir anda şehrin aranana ilçeleri arasına giren Sultangazi, Merkez Parti ile daha da güçlenerek Dayanışma ve Kaynaşma gecesi düzenliyor.

Dayanışma ve Kaynaşma gecesine Merkez Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Abdurrahim Karslı, Merkez Parti Milletvekili Ercan Cengiz, Merkez Parti Milletvekili aday dayı sanatçı Balık Ayhan ile partinin önde gelen isimleri katılacak. Sultangazi sakinlerinin Birlik ve Beraberlik yemeği olarak da adlandırıdıkları Dayanış ve Kaynaşma gecesinde ilçe sakinlerinin sorunları Merkez Parti Genel Başkanı’na ve parti yetkililerine iletilecek. Merkez Parti Sultangazi İlçe Başkanı Hasan Basri Özdemir’in konuşmasından sonra Merkez Parti İstanbul İl Başkanı Hasan Zehir, davetlilere hitaben kısa bir konuşma yapacak.

Daha sonra söz alacak olan Merkez Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Abdurrahim Karslı, Merkez Parti’nin duruşu ve Türkiye’nin içinde bulunduğu sorunları bir bir anlatarak davetlilere çözüm olanaklarını gösterecek. Başkan Karslı, kendi iktidarları dönemlerin neler yapacaklarını, planlanmış icraatlerini ve adalet ve hukukun yeniden sağlanması için yapılacakları anlatacak.

Merkez Parti Sultangazi İlçesi’nin düzenlediği Dayanışma ve Kaynaşma yemeği, 5 Mart Perşembe gecesi saat 19.30’da NOTA 2 Düğün Salonu, Uğur Mumcu Mahallesi, K Cd. N0:27 (Hayati Durağa).