Uğur Aksöz “Milletimizden yetki istiyoruz”

30 Mayıs 2018

Merkez Parti Seçim İşlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Uğur Aksöz, Güney illerinde hedef büyüttü ve milletten yetki istedi.

Aksöz, “Türkiye’de yeni siyasetin, temiz siyasetin adresi artık Merkez Parti’dir. Teşkilatlarımızın da buna hazır olması gerek. Bu nedenle Ocak ayı sonuna kadar Güney’deki illerin, tüm ilçelerinde teşkilatların kurulup, seçime hazır hale gelmesi gerek” dedi. Merkez Parti Genel Başkan Yardımcıları ve MYK üyelerinin Türkiye’nin tüm bölgelerinde çalışmaya başladığını kaydeden Aksöz, “Adana, Mersin, Osmaniye ve Hatay illerindeki teşkilatlanma, üye yazımı ve sandık bölgesi sorumlularının tespiti için çalışıyoruz. Eksik olan bazı ilçelerimizin de bu ayın sonuna kadar tamamlanması için arkadaşlarımızla hedef belirledik. Ocak sonu itibariyle gümbür, gümbür sahada olacağız.” dedi.

Türkiye’nin büyük ve güçlü bir ülke olduğunu ifade eden Uğur Aksöz, “Bu memleket bu sorunların üstesinden gelir. Yeter ki, doğru, temiz ve becerikli insanlar tarafından yönetilsin. Bunun için milletimizden yetki istiyoruz.. Ben ve öteki biterse, Türkiye insanı yeniden “Biz” derse üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorun yoktur. İşte Merkez Parti bu birliğin adresidir. Vatanını, Milletini, İnsanlarını seven herkesin bir arada olabileceği parti Merkez Parti’dir” şeklinde konuştu.

Genel Başkan Yardımcısı Aksöz, Adana İl Başkanlığı’nda bölgedeki çalışmaları ve gözlemleri ile ilgili olarak Adana İl Başkanı Adil Paşa, Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Mustafa Nadir Mayaoğlu, MYK Üyesi ve Bölge Koordinatörü Eşref Aygün, Seyhan İlçe Başkanı Mahmut Hocaoğlu, Yüreğir İlçe Başkanı Muhammet Yalçın, Çukurova İlçe Başkanı Gürcan Gürsoy, İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Çalışkan ve Salim Büyükkaya ile durum değerlendirmesi yaptı. Aksöz daha sonra Adana’da çeşitli ziyaretlerde bulundu.